رشد ۴ درصدی قیمت پایه سنگ آهن دانه بندی

براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز سه‌شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۲۹ هزار و ۹۲۳ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شوند.

وقایع صنعت – براساس جدیدترین اطلاعیه عرضه بورس کالا، امروز سه‌شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۳، ۲۲۹ هزار و ۹۲۳ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه می‌شوند. در همین حال، ۸ هزار و ۴۴۰ تن شمش بلوم با قیمت ۲۱۳ هزار و ۵۰۶ ریال عرضه می‌شود.

همچنین ۱۲ هزار و ۸۶۳ تن نبشی با قیمت پایه ۲۵۴ هزار و ۸۱۱ ریال در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت که نشان از رشد ۰٫۵ درصدی قیمت پایه آن نبست به عرضه هفته گذشته دارد.

علاوه بر این، فروشندگان ناودانی با اعمال رشد ۴۹ درصدی حجم عرضه نسبت به هفته گذشته، امروز ۳ هزار و ۸۲۰ تن از این محصول را با قیمت ۲۵۵ هزار و ۹۰۹ ریال عرضه خواهند کرد.

در ادامه، ورق قلع اندود و ورق سرد B هر کدام به ترتیب به میزان ۳ هزار تن و ۸ هزار تن عرضه خواهند داشت. ضمن اینکه قیمت پایه این ۲ محصول به ترتیب ۶۶۷ هزار ریال و ۴۲۴ هزار و ۹۸۰ ریال خواهد بود.

همچنین، ۱۲ هزار و ۳۰۰ تن ورق گالوانیزه G با قیمت پایه ۴۷۲ هزار و ۶۰۳ در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه در حالی قیمت پایه این محصول رشد ۱٫۳ درصدی داشته است که حجم عرضه آن کاهش ۲۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

در همین حال، سنگ آهن دانه بندی به میزان ۲۰ هزار تن عرضه می‌شود. ضمن اینکه قیمت پایه این محصول با رشد ۴٫۲ درصدی نسبت به هفته گذشته، امروز ۱۸ هزار و ۵۰۰ ریال خواهد بود.

علاوه بر این، مشتریان می‌توانند ۳۰ هزار تن گندله سنگ آهن را ۳٫۹ درصد بالا تر از قیمت هفته گذشته یعنی با قیمت پایه ۵۲ هزار و ۳۷۶ ریال خریداری کنند.

همچنین، ۱۰۹ هزار و ۵۰۰ تن کنسانتره سنگ آهن با قیمت ۳۵ هزار و ۳۴۰ ریال در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.

در پایان، شاهد عرضه ۲۲ هزار تن آهن اسفنجی بریکت با قیمت پایه ۱۴۳ هزار و ۴۵ ریال خواهیم بود.

https://vaghayesanat.ir/710856کپی شد!
3860