مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران «شرکت اکسین صنعت یاران جنوب» برگزار شد‌

هورنیوز – در ابتدای این جلسه پرویزیان رئیس هیأت مدیره اکسین صنعت یاران جنوب ضمن خیرمقدم به میهمانان از برنامه های پیش رو و همکاری بیشتر بین مجموعه و تلاش برای دست یابی به اهداف بر اساس پروژه های تعریف شده، گزارشی را ارایه نمود.

 

محسن رحیمی فر مدیر عامل اکسین صنعت یاران جنوب نیز با اشاره به اینکه سهامداران این شرکت در اصل کارکنان خدوم و پرتلاش فولاد اکسین خوزستان بوده و منفعت حاصله نیز متوجه این قشر شریف و سختکوش می باشد، بر تقویت تعاملات و همکاری های دوجانبه فی مابین دو شرکت تأکید داشت.

 

در ادامه برنامه جنتی عضو هیأت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان میهمان ویژه مجمع به نکات مهمی درخصوص داشتن پروپوزال و مسیرهای سودآوری و سرمایه گذاری جدید برای اهداف و پروژه های مختلف از سود حاصله شرکت با در نظر گرفتن دو شاخص مهم درآمد پایدار و بازارهای جدید اشاره کرد و گفت: همکاری های منطقی فولاد اکسین خوزستان بر پایه عدالت و منطق و حفظ برابری همچون سایر رقبای تجاری اکسین صنعت یاران جنوب حائز اهمیت است.

 

همچنین ابوعلی معاونت فنی و بهره برداری فولاد اکسین خوزستان در خصوص افق های پیش رو و آینده نگری برای ورود به سایر بخش ها می توان از اکسین صنعت یاران جنوب به عنوان یک شرکت همیار و همکار مطمئن برای فولاد اکسین خوزستان یاد کرد و گفت: از اعضاء هیأت مدیره تقاضا داریم مسائل را به صورت کلان و عمیق بازبینی نموده و فرآیندهای اجرایی را در مقیاس استانی و ملی ببینند تا منفعت بیشتری نصیب سهامداران گردد و به توانمندی ها و سایر بخش های اجرایی خود بیافزایند.

 

در ادامه ضمن معرفی اعضاء هیأت رئیسه مجمع، محمود احمدپور عضو هیأت مدیره شرکت اکسین صنعت یاران جنوب به عنوان دبیر مجمع به گزارش عملکرد یک ساله شرکت اکسین صنعت یاران جنوب طی سال ۱۴۰۰ پرداخت، سپس داودی حسابرس و بازرس قانونی شرکت به موارد تخصصی در خصوص نحوه حسابرسی و بازرسی مؤسسه سینا فکر به پرونده مالی اکسین صنعت یاران جنوب شرح مبسوط و مستدلی داد و پاسخگوی همه سؤالات و شبهات اعضاء بود.

 

یاران جنوب سایر موارد عنوان شده در دستور کار مجمع (از قبیل انتخاب حسابرس و بازرس قانونی شرکت، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار ، تقسیم سود سالیانه، پرداخت پاداش و حق حضور در جلسات) را مطرح کرد.

 

شایان ذکراست اعضاء هیأت رئیسه مجمع عادی سالیانه شرکت اکسین صنعت یاران جنوب سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ به شرح ذیل بودند:

احسان احمدی کاهکش به عنوان رئیس مجمع

محمود احمدپور به عنوان دبیر مجمع

فرزاد کاظمی به عنوان ناظر مجمع

اسماعیل فرامرزی به عنوان ناظر مجمع

https://vaghayesanat.ir/707235کپی شد!
25