حضور سفیران مهر به مناسبت هفته عفاف و حجاب

هورنیوز – این رزمایش با شرکت خواهران بسیجی ناصح به صورت اهدای گل و شیرینی و تذکرات لسانی در ۱۵۰ نقطه استان خوزستان برگزار گردید.

 

سرهنگ پاسدارمحسن حویزه معاون اجتماعی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان در رابطه با اجرای رزمایش سفیران مهر عنوان نمود: این برنامه از ابتدای هفته حجاب و عفاف و به منظور ترویج، تعمیق و آگاهی بخشی عمومی به احکام و فروع دین و نهادیه سازی شعائر اسلامی ایرانی در افزایش پایبندی به فرهنگ حجاب، عفاف و امر به معروفات و نهی از منکرات در زمینه حجاب و عفاف بیان نمود.

وی خاطر نشان کرد: این رزمایش با انجام تذکر لسانی به افراد کم حجاب و اهدای گل و شیرینی به بانوان محجبه در مناطق پرتردد جمعیتی شهرهای استان خوزستان توسط گروه های ناصح خواهر بسیجی انجام می پذیرد.

سرهنگ حویزه ضمن تاکید بر تداوم اجرای این برنامه در جهت نهادینه نمودن فرهنگ حجاب و عفاف در سطح جامعه توسط آحاد مردم خاطر نشان کرد: این نهاد در کنار ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان نسبت به مطالبه گری در حوزه ها و ساحات مختلف امربه معروف و نهی از منکر در زمینه های صنفی و اجتماعی تا ریشه کنی عوامل منکرات در استان خوزستان همکاری خواهد نمود.

https://vaghayesanat.ir/706702کپی شد!
16